Інженер створив кімнату, яка сама заряджає гаджети – Тільки факти

Інженер створив кімнату, яка сама заряджає гаджети

Японський інженер Такуя Сасатані з університету Токіо спроєктував незвичайну кімнату.

Вона оснащена технологією багаторежимного квазістатичного резонансу в порожнині (М-QSCR). У стіни вмонтовані конденсатори, які створюють тривимірне магнітне поле – воно вловлюється гаджетами. Через нього пристроям і передається енергія. Про це повідомив The Daily Telegraph.

Зарядити у приміщенні можна тільки ті прилади, які оснащені функцією бездротової зарядки. При цьому розташувати їх можна у будь-якому місці кімнати й у будь-якому положенні. У тому числі з гаджетами можна ходити – на зарядку це не зробить ніякого впливу.

Учений стверджує, що у кімнаті практично відсутні місця, де не фіксується дія магнітного поля. Ефективність подачі електроенергії у пристрою становить щонайменше 50% всього обсягу приміщення.

Сасатані запевняє, що зарядна кімната повністю безпечна для тих, хто перебуває всередині неї. Магнітні поля, за його словами, не так потужні, щоб вплинути на здоров’я людей. Кімната відповідає вимогам Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC) та Інституту інженерів електротехніки та електроніки (IEEE).


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *