Київ прокредитують на 70 млн євро для проєктів із модернізації – Тільки факти

Київ прокредитують на 70 млн євро для проєктів із модернізації

Київ отримає кредит від уряду Франції у сумі 70 млн євро на проєкти з модернізації водопровідних систем столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко після зустрічі з міністром економіки та фінансів Франції Бруно Ле Мером. Про подію інформує пресслужба КМДА.

«Хочу ще раз висловити подяку Уряду Франції та Вам, пане міністре, за допомогу в реалізації проєкту з модернізації системи водопостачання у Києві. Для мешканців нашого міста цей проект є дуже важливим. Адже чиста вода – це здоров’я людей, – зазначив мер. – Ми зацікавлені в розвитку співробітництва з французькою стороною в реалізації інфраструктурних та інших економічних проектів у Києві. Щоб столиця України за всіма показниками ставала сучасним, динамічним містом з європейськими стандартами життя. Зокрема, і в модернізації міського водного господарства, що складається з близько 4 200 кілометрів мереж. І дуже приємно, що між Урядами України та Франції досягнуті домовленості щодо виділення Києву пільгового кредиту у сумі 70 млн євро терміном на 40 років. Ці кошти будуть спрямовані на проєкти з модернізації водопровідних систем столиці».

За його словами, міська влада прагне інвестувати в реновацію інфраструктури не тільки кошти міського бюджету, але й міжнародних фінансових інституцій. Спільно з «Київводоканалом» місто розглянуло можливість залучення вигідного для Києва кредиту.

«Ми дуже раді такому співробітництву. Бо всі ці проєкти спрямовані, в першу чергу, на поліпшення якості життя мешканців вашого прекрасного міста. В складі нашої делегації також є фахівці провідних фірм, які мають великий досвід у галузі водопостачання та водовідведення. І вони готові поділитися цим досвідом», – зазначив міністр економіки та фінансів Франції.

ВІД OBLIVKI


От Giraff


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *