У Києві до Дня незалежності Білорусі влаштували віче – Тільки факти

У Києві до Дня незалежності Білорусі влаштували віче

Білоруські та українські громадські діячі влаштували у Києві віче та концерт до Дня незалежності Білорусі. Мета акції — висловити солідарність із білоруським народом.

Заходи проводять у парку Шевченка біля пам’ятника поету. На віче прийшли близько ста людей, серед яких люди, які були змушені поїхати з Білорусі.

“Мені захотілося висловити підтримку людям, які, як і я, у вимушеній еміграції зараз. Три дні тому мені довелося приїхати. Ми обрали України, тому що це найближча до нас країн і є думка, що українці нас розуміють у боротьбі за свободу”, — розповіла Суспільному одна з присутніх Аріна.

Вона також відзначила, що хотіла б повернутися на Батьківщину. При цьому вона не знає, як довго зможе залишатися в Україні, оскільки складно оформлювати посвідку на постійне проживання.

“Залишуся тут, скільки дозволено, а потім або зроблю посвідку на проживання, або повернуся, якщо зможу. А якщо не зможу — доведеться мандрувати далі”, — відзначила дівчина.

У концерті також беруть участь народний артист України Кирило Стеценко, лідер гурту “Тінь Сонця” Сергій Василюк, автор-виконавець, учасник багатьох гуртів Орест Криса, кобзарі Святослав Силенко та Тарас Компаніченко, співачка, лідерка гурту “Телері” Леся Рой, які виконуватимуть пісні українською та білоруською мовами.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *