У Києві в лікарні жінку відмовилися перевезти у реанімацію й через кілька годин вона померла від COVID – Тільки факти

У Києві в лікарні жінку відмовилися перевезти у реанімацію й через кілька годин вона померла від COVID

У столиці розгорівся скандал через смерть важкохворої ковідом пацієнтки, яку лікарі міської лікарні № 8 відмовилися переводити зі стаціонару в реанімацію. Про це повідомляє волонтерка Антоніна Селіна.

Відомо, що 47-річна Світлана хворіла на діабет і мала декілька хронічних захворювань. Після інфікування вірусом її у стані середньої важкості поклали в державну клініку. У ніч на 18 квітня у жінки впала сатурація.

Через чотири години її синові повідомили про погіршення стану матері. Лікарі просили привезти їм апарат СРАР, щоб під’єднати до нього пацієнтку та покращити її стан. Але коли хлопець знайшов його, вони попросили шукати місце в реанімації іншої лікарні, адже у них нібито не було вільних ліжок.

Лікарі збрехали про те, що вільних місць у реанімації не було та жінка болісно згасала.

За словами волонтерів, медики знали, що швидка не візьметься перевозити пацієнтку з дуже низькою сатурацією, а вільне ліжко для Світлани в лікарні було.

У підсумку жінку все ж перевели в реанімацію, проте через декілька годин вона померла. Медичні волонтери назвали цей медзаклад не лікарнею, а порталом у пекло.

Крім того, керівництво лікарні, коли дізналося, що син померлої збирається писати заяву до прокуратури через недбальство лікарів, пригрозило, що тіло своєї матері він не скоро побачить та не зможе поховати.


От Giraff


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *