Збройні формування РФ не пропустили спостерігачів через блокпост у Станиці Луганській – Тільки факти

Збройні формування РФ не пропустили спостерігачів через блокпост у Станиці Луганській

Незаконні збройні формування Росії продовжують перешкоджати роботі моніторинговій місії Організація з безпеки і співробітництва в Європі (). Так, 9 січня вони не пропустили патруль моніторингової місії через блокпост у Станиці Луганській до підконтрольних урядові районів.

Про це повідомляється на сайті ОБСЄ.

Член незаконних збройних формувань не пропустив одного з двох спостерігачів, пославшись на «відсутність попереднього повідомлення про перетин другого члена місії». Зрештою ніхто з цих спостерігачів до підконтрольних урядові районів не потрапив й обидва повернулися назад до бази в непідконтрольному урядові Луганську.

«Про свій перетин СММ попередньо повідомила і зробила це як тимчасовий захід з міркувань ввічливості у зв’язку з COVID-19», – йдеться в повідомленні.

В ОБСЄ підкреслили, що такі заборони не лише обмежують свободу пересування СММ через лінію зіткнення, а також й доступ до всіх районів, що є критично важливим для забезпечення ефективного моніторингу та інформування про ситуацію з безпекою на Донбасі.

«Рішенням Постійної ради ОБСЄ № 1117 передбачено забезпечення безпечного та надійного доступу місії по всій Україні», – нагадали в ОБСЄ.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *