Члени королівської родини Великобританії привітали сина принца Гаррі і Меган Маркл з днем народження – Тільки факти

Члени королівської родини Великобританії привітали сина принца Гаррі і Меган Маркл з днем народження

6 травня Арчі Харрісон Маунтбеттен-Віндзор – син принца Гаррі і Меган Маркл відзначає день народження. Хлопчику виповнюється два рочки. Королівська сім’я Великобританії поділилася архівними фотографіями з малюком, щоб привітати його.

Відтоді як принц Гаррі і Меган Маркл переїхали в США члени королівської сім’ї бачать хлопчика тільки по відеозв’язку. Наскільки відомо, бабуся-королева досить часто спілкується з дитиною і передає йому подарунки на свята.

В офіційних акаунтах в Інстаграм свої привітання Арчі передали його найближчі родичі: прабабуся Єлизавета II, дідусь принц Чарльз і дядько принц Вільям.

В акаунті Її Величності опублікована одна з перших офіційних фотографій, зроблена через пару днів після народження хлопчика. Малюк спить на руках у свого батька, коли Гаррі разом з Меган позують для журналістів.

“Бажаємо сьогодні Арчі Маунтбаттен-Віндзор радісного 2-го дня народження”, – йдеться в публікації.

Дідусь хлопчика, принц Чарльз, опублікував чорно-білий знімок, зроблений в день хрестин Арчі. Малюка тримає на руках батько, а дід зворушливо дивиться на немовля.

“Вітаю з днем народження Арчі, якому сьогодні виповнюється 2 роки”, – говорить публікація.

Не могли не привітати свого першого племінника і принц Вільям з Кейт Міддлтон, які опублікували в своєму акаунті в Інстаграм офіційний портрет, зроблений в день хрестин малюка. На фото зображена вся його велика родина: мама і тато, бабуся Доріа і Камілла, прабабуся Єлизавета, дідусь Чарльз, дядько Вільям і тітка Кейт, а також дві його хресні матері.

“Бажаємо Арчі дуже щасливого дня народження”, – підписали публікацію герцог і герцогиня Кембриджські.

Шанувальники дуже сподіваються, що сьогодні Гаррі і Меган випустять нову фотографію Арчі, як це заведено в королівській родині.

ВІД OBLIVKI


От Giraff


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *