У Пакистані блокуватимуть телефони тим, хто відмовиться вакцинуватись проти COVID-19 – Тільки факти

У Пакистані блокуватимуть телефони тим, хто відмовиться вакцинуватись проти COVID-19

У Пакистанській провінції Пенджаб уряд вирішив блокувати мобільні телефони людей, які відмовилися від вакцинації проти COVID-19.

У департаменті первинної медико-санітарної допомоги Пенджабу пояснили, що “спочатку це була всього лише пропозиція, але люди не наважувалися пройти вакцинацію, тому рішення ухвалили”. Наразі державне агентство зв’язку буде вирішувати, як реалізувати цей захід.

Водночас темпи вакцинації в Пакистані дещо збільшилися, в середньому щодня проводять понад 200 тисяч щеплень, але це все ще становить лише невелику частину від 220 мільйонів населення.

Довідка: в провінції наразі зробили майже 10,5 мільйонів щеплень.

В Пакистані поширюють чутки щодо вакцинаціїВ уряді пояснили, що це пов’язано з низьким рівнем освіти, також заважає дезінформація щодо вакцинації.

Люди поширюють чутки з приводу побічних ефектів вакцин, а також про те, що щеплення викликає безпліддя чи смерть протягом двох років.

Тож, уряд всіляко заохочує громадян до вакцинації. Зокрема, тим хто все ж вакцинується, дозволять доступ в кінотеатри, святкові зали і святині. Крім того, знімуть обмеження для підприємств в районах, де щепленням захищено понад 20% населення.

ВІД OBLIVKI


От Giraff


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *