Арена для скандалів: чим стала для Львова територія Генерального консульства РФ – Тільки факти

Арена для скандалів: чим стала для Львова територія Генерального консульства РФ

Наприкінці грудня 2021 року Генеральне консульство РФ стало одним з основних ньюзмейкерів у Львові. Спочатку активісти з’ясували, що російські дипломати на Галичині фактично окупували земельну ділянку, а потім ще й невідомі здійснили провокацію з “коктейлем Молотова”.

Тож поки органи державної влади роздумують над виселенням російського генконсульства з міста, Новини.LIVE підготувало добірку скандальних історій навколо дипломатичної установи агресора.

Мало хто знає, але нині відомий в Україні лідер антивакцинаторського руху Остап Стахів колись розпочинав свою політичну кар’єру, як очільник львівської міської організації “Українська партія”.

Свою першу масштабну акцію, на яку зібралося декілька десятків людей, прихильник теорії змови провів у далекому 2009 році саме під будівлею Генерального консульства РФ у Львові. У ті “бородаті” часи Стахів дозволяв собі висловлюватись у радикальному стилі, говорячи про так званий захист білої Європи від азійського поневолення. Слід враховувати, що на початку 2009 року між Росією та Україною тривала чергова “газова війна”, тому головним меседжем тоді ще невідомого політика було відімкнення російського представництва у Львові від газопостачання.

Щоправда, до офіційних заяв у відповідні органи чи, не дай Боже, вибухів на газових станціях так і не дійшло. Хоча Остап Стахів зі впевненим виглядом запевняв журналістів, що він та його “партія” мають важелі впливу на цю ситуацію.Ще одна дивна акція, як для сучасної України, під російською дипустановою у Львові сталася у 2010 році.

Тоді 16 грудня під будівлею відбувся пікет за участі близько 40 молодих людей, які були прихильниками на той момент популярної організації з правого політичного спектра “Автономний Опір”. До слова, за декілька років по тому прихильники “АО” радикально змінили свої погляди. Але тоді вони доєдналися до протестів російських націоналістів та футбольних фанатів, що проходили на Манежній площі в Москві. Причиною тому стало вбивство 28-річного фаната місцевого “Спартака” Єгора Свірідова руками вихідців із Кавказу.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *