Держдеп США визнав, що їх санкції не змогли зупинити будівництво “Північного потоку-2” – Тільки факти

Держдеп США визнав, що їх санкції не змогли зупинити будівництво “Північного потоку-2”

Глава пресслужби Держдепартаменту США Нед Прайс заявив, що вони не змогли зупинити будівництво “Північного потоку-2”. Він також сказав, що Сполучені Штати призупинили дію санкцій щодо деяких учасників будівництва.

Про це повідомляє РБК-Україна.

“Санкції навряд чи могли запобігти будівництву газопроводу. Тому держсекретар США Ентоні Блінкен схвалив їх призупинення в рамках прихильності президента Байдена відновленню відносин з нашими європейськими союзниками”, – сказав Прайс в ході брифінгу.

Він нагадав, що газопровід був побудований більш ніж на 90%, коли адміністрація Джо Байдена приступила до своїх обов’язків у січні 2021 року.

“Ми як і раніше продовжуємо виступати проти газопроводу, ввели в травні санкції щодо 19 компаній і судів, пов’язаних з газопроводом”, – додав представник Держдепартаменту.

Прайс зазначив, що Байден на зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель заявив, що США продовжують виступати проти газопроводу і розглядають його в якості геополітичного проекту Кремля, спрямованого на розширення впливу Москви на енергетичні ресурси Європи і обійти Україну.

“Це погана угода для Німеччини, України і для Європи в цілому”, – підкреслив він.

Відповідаючи на питання щодо можливих домовленостей США і Німеччини щодо “Північного потоку-2” Прайс сказав, що Держдепартамент поки не готовий робити заяви з цього приводу. Однак найближчим часом ситуація може змінитися.

“Поки у мене немає для вас ніяких деталей. Вони можуть з’явитися незабаром”, – сказав він.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *