“Головний військовий злочинець”: Венедиктова звернулася до Путін та росіян – Тільки факти

“Головний військовий злочинець”: Венедиктова звернулася до Путін та росіян

Ірина Венедиктова вказала, що від ударів по цих об’єктах страждає громадянське населення.

Громадяни Російської Федерації нагадали, що військові злочини не мають термінів давності. Якщо вони не припинять війну, то стануть співучасниками та посібниками.

При цьому вона розповіла про які злочини йдеться:

  • злочини проти миру та людяності;
  • розв’язування та ведення агресивної війни;
  • масові вбивства мирного населення;
  • застосування зброї масового знищення та заборонених міжнародним правом видів озброєння.

“Вчора диверсанти розстріляли сім’ю з трьома дітьми у Києві. Загинули батьки та одна з дочок, яка навчалася у 4 класі. На Херсонщині ваші війська обстріляли швидку допомогу з пораненими – водій та пацієнт згоріли. Ваші ракети б’ють по житлових районах та населених пунктах. Гинуть і зазнають тяжких поранень діти, люди похилого віку та жінки”, – заявила Венедиктова.

Крім того, вона нагадала, що російські війська завдали сотні ударів крилатими та балістичними ракетами по цивільному населенню, з них десятки ударів по дитячих садках, школах та лікарнях, а також інші об’єкти цивільної та критичної інфраструктури.

Венедиктова вказала, що від ударів по цих об’єктах страждає громадянське населення, за що розплачуватися будуть нинішні та майбутні покоління громадян РФ. Також вона звернулася і до “громадянина Путіна”.

“Ми доведемо у справедливому суді, що ви вбивця та головний військовий злочинець 21 століття. Це я вам офіційно заявляю. Як генеральний прокурор суверенної держави Україна у своїх межах, а не у ваших. Як можливий майбутній головний державний обвинувач у міжнародному суді. Прийде час – ми скажемо це вам у Гаазі в очі”, – підсумувала Венедиктова


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *