Макрон вважає за можливе частково скасувати “санітарні перепустки” в разі поліпшення ситуації з COVID-19 – Тільки факти

Макрон вважає за можливе частково скасувати “санітарні перепустки” в разі поліпшення ситуації з COVID-19

Президент Франції Еммануель Макрон у четвер заявив, що коли ситуація з коронавірусом у країні покращиться, то скасування “санітарних перепусток”, які потрібні, зокрема, під час відвідування ресторанів і поїздок потягом і літаком, стане можливим.

Він зазначив, що як тільки умови в галузі охорони здоров’я дозволять, перепустки в деяких регіонах країни може бути частково скасовано. “І це станеться не в дуже далекому майбутньому”, – пообіцяв Макрон. Президент додав, що готовий піти на цей крок “там, де вірус практично не поширюватиметься”.

Виступаючи на зустрічі Спілки місцевих підприємств (U2P), французький лідер відзначив результати дії “санітарних перепусток”, які, за його словами, в умовах пандемії стали “інструментом управління, що дало змогу уникнути закриття” підприємств.

У Франції з 9 серпня запроваджено спеціальні перепустки з QR-кодом, які підтверджують, що їхні власники або мають свіжий негативний результат тесту на коронавірус, або вакциновані, або перехворіли COVID-19. Ці сертифікати необхідно пред’являти в транспорті, крім міського громадського, під час відвідування ресторанів і кафе, музеїв, виставок, концертів та інших місць культурного відпочинку. Наразі планується, що перепустки застосовуватимуть до 15 листопада.

На початку вересня Макрон заявив, що не може виключати продовження обов’язкового використання “санітарних перепусток” і після 15 листопада.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


От Giraff

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *