На даху столичної бібліотеки відкрили зону відпочинку – Тільки факти

На даху столичної бібліотеки відкрили зону відпочинку

Нова локація запрацювала на даху Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва, що розташована на просп. Перемоги, 25-А.

Як ми вже писали, бібліотека проводила конкурс на кращу назву тераси. Втім, зрештою вирішили поки називати її просто «зоною відпочинку». Від сьогоднішнього дня цей простір доступний для читачів бібліотеки. Там обіцяли облаштувати зручні місця для роботи та відпочинку.

«Дуже важливо, щоб сучасна функція бібліотек трансформувалась та змінювалась відповідно до викликів часу. Такі заклади мають бути місцем інновацій, саморозвитку, зустрічей та центром громадського життя», — розповіла директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

Вона підкреслила, що Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка на сьогодні є сучасним культурно-освітнім відкритим простором для кожного. Починаючи з 2016 року за підтримки Київської міської влади, зокрема Департаменту культури, книгозбірня почала активно оновлюватися та пропонувати відвідувачам якісно новий рівень послуг. Насамперед це надання доступу до книжок, найпопулярніших е-ресурсів, організація цікавих літературних та мистецьких проєктів, а також співпраця з громадськістю.

«За попередні п’ять років з міського бюджету інвестовано понад 9 млн грн на реновацію бібліотеки. Кошти були використані на ремонт, придбання нових меблів та закупівлю сучасного обладнання для проведення різнотипних заходів», — зазначила Яна Барінова. Вона додала, що програма з модернізації бібліотек міста — один із пріоритетних напрямів роботи, спрямованих на культурно-освітній розвиток Києва.

ВІД OBLIVKI


От Giraff


ВІД LUCKYADS

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *