На Донбасі бойовики використовують проти ЗСУ російські безпілотники з німецькими двигунами – Тільки факти

На Донбасі бойовики використовують проти ЗСУ російські безпілотники з німецькими двигунами

Терористи на Донбасі використовують російські безпілотники з двигунами німецького виробництва.

Про це йдеться у результатах дослідження британської компанії Conflict Armament Research (CAR), повідомляє німецьке видання Tagesschau.

Дослідницька організація Conflict Armament Research (CAR) протягом трьох років дослідила шість різних моделей російських військових безпілотників та одну невійськову модель, які були захопленні в зоні конфлікту на Донбасі. Дрони збирали у Росії, але такі компоненти, як камери та двигуни, часто надходять з інших країн, зокрема з Німеччини.

Це стосується розвідувального дрона, який був позначений номером 2166. Збройні сили України збили таку модель у лютому 2017 року.

CAR виявили одноциліндровий двигун 3W-55i, вироблений німецькою компанією 3W-Modellmotoren Weinhold GmbH, що базується в Ханау, Гессен. У відповідь на запит CAR компанія повідомила, що надіслала деталь до World Logistics Group у Чеську Республіку в жовтні 2013 року, яка, у свою чергу, не відповіла на запити CAR.

Згідно з реєстром підприємств Міністерства юстиції в Празі, компанія World Logistics Group була ліквідована у 2018 році. Згідно зі звітом CAR, троє її керівників були громадянами Росії, а один з них мав зв’язки з органами безпеки РФ.

Це не доказ того, що World Logistics Group діяла від імені російської держави, але відстеження компонентів російських БПЛА показало, що незалежні російські дилери електроніки та комплектуючих купують іноземні технології від імені російських сил оборони та безпеки. Поки що російська влада не відповіла на запити CAR.

За даними дослідження, Росія використовувала безпілотники з німецькими двигунами не лише на Донбасі, але й для шпигунських польотів до країн Євросоюзу.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *