Представили електромобіль, який може зменшуватися на парковці – Тільки факти

Представили електромобіль, який може зменшуватися на парковці

Компанія City Transformer з Ізраїлю представила на міжнародному автосалоні в Мюнхені однойменний електрокар-трансформер. Про це повідомляє профільний портал Autocar.

Новинка під назвою City Transformer здатна змінювати розмір колії, що робить її більш компактною і здатною вміститися навіть на вузькому паркувальному місці. Так, автомобіль “трансформер” оцінили в 12 500 євро за базову версію, правда тільки на етапі попереднього замовлення. Далі до ціни додасться ще 3500 євро.

Автомобіль має всього два місця, розташовані одне за одним. При цьому в режимі “паркування” його габаритна ширина не перевищує 1 метра. Розробники електрокара запевняють, що в подібному стані машина економить до 75% паркувального простору, оскільки на стандартному місці для стоянки можна вмістити до чотирьох таких City Transformer. Іншими словами, ми отримуємо закритий мотоцикл з відкидними вгору “ламбо-дверима”.

Для більш впевненого пересування на високих швидкостях шлях City Transformer можна збільшити до 1,4 метра, за рахунок рухомих коліс, які розсуваються на 20 см з кожного боку. Колісна база машини при цьому не змінюється і становить 1,8 метра при загальній довжині City Transformer в 2,5 метра.

Машина має два електромотори потужністю 7,5 кВт кожен. До швидкості 50 км/год вона розганяється за 5 секунд, а максимальна швидкість обмежена позначкою в ​​90 км/год. Однієї зарядки батарей вистачає на 180 км пробігу. Коли саме автовиробник планує почати поставки електрокарів City Transformer, не повідомляється.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


От Giraff

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *