Промова Зеленського на День Незалежності: що сказав президент – Тільки факти

Промова Зеленського на День Незалежності: що сказав президент

У вівторок, 24 серпня, Україна відзначає День Незалежності. Під час урочистостей у своїй промові президент Володимир Зеленський згадав історичні події, видатних українців та пожартував про експрезидента Януковича. Розпочав виступ глава держави, анонсувавши нове свято в Україні – День української державності. А також нагадав, що Україна має тисячолітню історію:

«Ми — молода країна з тисячолітньою історією. Ми не сироти і не знайди, ми — нащадки могутньої країни в центрі Європи. Ми маємо не лише почуватися, а й поводитися відповідно. Ми — спадкоємці державності, яка існувала понад тисячу років тому».

За словами Зеленського, жоден зовнішній ворог не завдав Україні більшого удару, ніж самі українці.

«Ми всі багато сперечаємося про минуле, а це означає, що ми не робимо висновків з власної великої історії. Тому що жоден ворог не завдав нам більшого удару, ніж наші власні чвари. У чому сила українського народу? В українському народові», – сказав він.

А єдине, що може розділяти українців, вважає президент, – «щедро накритий стіл, де ми разом обов’язково піднімемо тост за те, що ми стали сильною країною».

За його словами, «можна окупувати території, але неможливо окупувати любов людей до України. Можна змусити отримувати паспорти, але не паспортизувати українські сердця».

Також, згадуючи про кожен регіон України, Зеленський згадав про Донбас, не назавши ім’я президента-втікача Віктора Януковича:

«Рівненщина подарувала нам першого президента України, Чернігівщина — другого, Сумщина — третього, Донеччина… подарувала нам Леоніда Бикова і Сергія Бубку».

Зеленський у промові до Дня Незалежності згадав історичні події, видатних українців та пожартував про Януковича.

Зображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)Нагадаємо, сьогодні Україна відзначає День Незалежності.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *