РНБО обговорить на засіданні запровадження всеукраїнського локдауну – Тільки факти

РНБО обговорить на засіданні запровадження всеукраїнського локдауну

У випадку погіршення ситуації з коронавірусом доведеться запроваджувати локдаун в межах усієї країни. Найближчим часом РНБО проведе окреме засідання з цього приводу.

Про це заявив Секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю BBC News Україна. «У березні минулого року ми розглядали це питання на РНБО. Думаю, найближчим часом буде проведене окреме засідання РНБО з цього приводу. Це стосується не лише коронавірусу, адже ланцюгом іде економіка та багато інших речей», – вказав він.

Щодо можливості всеукраїнського локдауну, він відповів: «Буде залежати від поведінки людей. Ми наполягаємо, що кожна громада, відповідно до закону, має самостійно ухвалювати рішення, чи треба їй закриватися, чи вводити інші обмеження. Коли ми повністю закриваємо області – це вже винятковий випадок. І якщо розвиток подій буде йти не по оптимістичному сценарію, то я не виключаю, що може бути закрита вся країна».

Раніше Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що найближчим часом в Україні загальний локдаун вводити не будуть. Складна ситуація з коронавірусом зберігається у Львівській, Вінницькій і Миколаївській областях.

Кабінет міністрів посилив правила в’їзду в Україну. Тепер обов’язковим буде наявність ПЛР-тесту на коронавірус. Відповідне рішення було прийнято вчора, під час позачергового засідання уряду.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


От Giraff

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *