Російські найманці на Донбасі розміщують озброєння з порушенням лінії відведення – Тільки факти

Російські найманці на Донбасі розміщують озброєння з порушенням лінії відведення

Українська сторона Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) повідомляє про грубі порушення з боку збройних формувань Російської Федерації, повідомляється в Звіті Спеціальної моніторингової місії (СММ) Організації з безпеки і співробітництва в Європі в п’ятницю.

” На полігоні в районі тимчасово окупованого населеного пункту Міусинськ Місією зафіксовано 46 танків, 13 буксированих гаубиць, 2 реактивних системи залпового вогню та 47 бойових броньованих машин, які розміщені поза межами виділених місць зберігання.” – зазначає Операція об’єднаних сил (ООС) в Facebook.

Як повідомляє штаб ООС, СММ ОБСЄ вкотре фіксує численні випадки перешкоджання допуску представників Місії з боку збройних формувань Росії на тимчасово окупованій території. Зокрема, на блокпостах окупованих населених пунктів Старомихайлівка, Олександрівське, Новоазовськ, Заїченко, Хрещатицьке російсько-окупаційні війська забороняли проїзд спостерігачів Місії.

ВІД OBLIVKI


От Giraff


ВІД LUCKYADS

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *