Російські військові під час бою за аеродром у Гостомелі серйозно пошкодили українську “Мрію” – Тільки факти

Російські військові під час бою за аеродром у Гостомелі серйозно пошкодили українську “Мрію”

На відновлення літака необхідно понад 3 мільярди доларів і приблизно п’ять років.

Російські військові пошкодили найбільший український транспортник “Мрія”. Трагедія сталася під час спроби захоплення аеродрому “Антонов” у Гостомелі.

“Російські окупанти знищили флагман української авіації – легендарний Ан-225 “Мрія”. Це сталося на аеродромі “Антонов” у Гостомелі під Києвом, де знаходився літак”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на відновлення літака необхідно понад 3 мільярди доларів і приблизно п’ять років. При цьому зазначено, що Україна докладе всіх зусиль, щоб фінансові витрати зазнала Росія.

“Росія вразила “Мрію”, як символ можливостей української авіації. Ан-225 “Мрія” – авіаційний гігант, на рахунку якого рекорди з перевезення максимального комерційного вантажу та найдовшого та найважчого в історії авіації моновантажу, вантажопідйомності. На жаль, сьогодні ці опції втрачені. Але їх обов’язково буде відновлено. Окупанти зруйнували літак, але не зможуть зруйнувати нашу спільну мрію. Вона обов’язково відродиться”, – зазначили на підприємстві.

Крім того, генеральний директор ДК “Укроборонпром” Юрій Гусєв заявив, що Москва не зможе вбити українську мрію.

“Росія знищила нашу “Мрію”, але мрію про вільну від окупанта Україну знищити неможливо. Ми боротимемося за нашу землю і дім до переможного кінця. І після перемоги обов’язково, чуєте, обов’язково добудуємо нашу нову “Мрію”, яка багато років чекає на це у безпечному місці. Все буде Україна!” – зазначив Гусєв у повідомленні.

На втрату літака-гіганта відреагував Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

“Це був найбільший у світі літак Ан-225 “Мрія” (“Мрія” по-українськи). Росія, можливо, знищила нашу “Мрію”. Але їм ніколи не вдасться зруйнувати нашу мрію про сильну, вільну і демократичну європейську державу”. Ми переможемо!” – написав дипломат.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *