Rozetka відкрила нові точки видачі по Україні: що найчастіше замовляють під час війни – Тільки факти

Rozetka відкрила нові точки видачі по Україні: що найчастіше замовляють під час війни

Інтернет-магазин Rozetka відновив роботу 164 точок видачі товарів у 55 містах України. Це менше, ніж до війни, але з кожним днем точок для самовивозу стає дедалі більше.

Точки видачі Rozetka працюють, зокрема, у Києві, Харкові, Миколаєві, Чернігові, Сумах та інших областях, де немає активних бойових дій.

Кур’єрська доставка працює у Києві та 100 населених пунктах Київщини, а також у Львові, Одесі та Дніпрі. Найближчим часом компанія планує розширити засоби доставки замовлень, збільшити покриття кур’єрської доставки та кількість відкритих точок видачі товарів, а також відновити послугу кредитування.

У прес-службі Rozetka розповіли, що у військовий час найчастіше замовляють українці. Це бронежилети, військова форма, тактичні рукавички та окуляри.Також з кінця березня зріс продаж у категоріях побутової хімії та косметики. Товарами рекордсменами на Rozetka стали електрочайники та пилососи.

Попит на Rozetka також мають дитяче харчування та підгузки, корм для кішок та собак, харчові продукти, алкоголь, стіки, звичайні та електронні сигарети, спортивний одяг та взуття, мобільні телефони, павербанки, ноутбуки та планшети.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *