Шмигаль заявив Грузії, що Саакашвілі не впливає на українську політику – Тільки факти

Шмигаль заявив Грузії, що Саакашвілі не впливає на українську політику

Колишній президент Грузії, глава виконавчого комітету Національної ради реформ України Михаїл Саакашвілі не впливає на українську політику.

Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив в інтерв’ю грузинському агентству Interpressnews, передає Ехо Кавказу.

Шмигаль нагадав, що український уряд перебуває у постійному діалозі з грузинськими політиками, членами урядової команди, і підтвердження цьому – його робочий візит до Грузії.

“У нас виключно добросусідські, партнерські відносини. Переконаний, що так буде і надалі. Посол Грузії повернувся в Україну, відбулася телефонна розмова Президента України Володимира Зеленського і Президента Грузії Саломе Зурабішвілі, у нас взаємний інтерес, який має нас об’єднувати. Це – європейська та євроатлантична перспектива України та Грузії. Я вважаю, що наші відносини – це спільна історія, масштабні перспективи у сфері економічного співробітництва”, – зазначив Шмигаль.

“Важливо розуміти, що так, Михаїл Саакашвілі на сьогодні громадянин України, він обіймає одну з посад у консультаційному органі в Україні. Він передає свій досвід реформ та консультує, в тому числі, й українські команди. Але він не має відношення до уряду, не впливає на політику України і, тим більше, на міжнародну політику України”, – заявив Прем’єр-міністр України.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


От Giraff

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *