Стало відомо, коли запрацює закон про легалізацію криптовалюти – Тільки факти

Стало відомо, коли запрацює закон про легалізацію криптовалюти

Закон про віртуальні активи №3637 набуде чинності не раніше, ніж через пів року. За цей час буде напрацьовуватися підзаконна база.

Про це повідомив директор департаменту стратегії та розвитку НБУ Арсен Макарчук в ході круглого столу «Легалізація віртуальних активів по-українськи. Можливості та ризики» у вівторок, 21 вересня, передає Інтерфакс-Україна.

«Закон про віртуальні активи передбачає півроку як найменший термін, протягом якого закон набуде чинності Це час Нацбанку і Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку України відведено для напрацювання відповідної підзаконної бази», – сказав він.

За словами співавтора закону нардепа Олексія Жмеренецького, парламентська група доопрацьовує зміни до Цивільного кодексу України щодо віртуальних активів, щоб нова редакція кодексу узгоджувалася із змінами, які планується внести в частині таких активів.

Процес напрацювання цих змін займе до двох місяців.

«Як тільки ми схвалимо зміни до Податкового кодексу (хоча б по одному податку), закон про віртуальні активи запрацює. Зміни до Податкового кодексу вже готові і з сьогоднішнього дня ми починаємо реєстрацію. Думаю, до кінця тижня у нас буде як мінімум 50 підписів під цим документом», – зазначив нардеп.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *