Суд у РФ відхилив апеляцію активіста Ібрагімова: він залишиться під арештом до липня – Тільки факти

Суд у РФ відхилив апеляцію активіста Ібрагімова: він залишиться під арештом до липня

Російський військовий апеляційний суд залишив чинним рішення про продовження на 6 місяців запобіжного заходу кримськотатарському активісту.

Про це повідомляє у Фейсбуці Кримська солідарність.

«Військовий апеляційний суд у Власисі розглянув апеляційну скаргу у справі Ісмета Ібрагімова про продовження запобіжного заходу на 6 місяців. Рішення залишено чинним. Адвокат Айдер Азаматов наполягав на відсутності підстав утримувати його в слідчому ізоляторі далеко від сім’ї та просив застосувати до нього IV Женевську конвенцію, як до громадянина України», – йдеться у повідомленні.

Як уточнив адвокат Азаматов, його підзахисний залишиться під арештом до 1 липня.

Зазначається, що процес вівся за допомогою відеоконференцзв’язку: суддя перебував у Власисі, адвокат з перекладачем – у так званому Кримському гарнізонному військовому суді, Ісмет Ібрагімов – у СІЗО-1 Ростова-на-Дону.

Перед початком процесу Азаматову вдалося поговорити зі своїм підзахисним. Той розповів, що під час етапу з Криму в Краснодар його утримували в спецчастині – у приміщенні 3 на 1,5 метра, де перебували двоє людей. На думку адвоката, це є грубим порушенням прав його підзахисного.

Від 6 лютого Ібрагімова утримують у Ростові-на-Дону, під час етапу він переніс ГРВІ й зараз перебуває на карантині.

Підсудний повідомив, що почувається нормально і попросив про зустріч з генконсулом України.

25 березня у Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону відбудеться розгляд кримінальної справи Ісмета Ібрагімова по суті, підсудний буде присутній у залі разом зі своїм адвокатом.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *