Супермаркети “Сільпо“ та “Фора“ звернулися до своїх покупців під час війни – Тільки факти

Супермаркети “Сільпо“ та “Фора“ звернулися до своїх покупців під час війни

Магазини “Сільпо”, “Фора”, “Траш” та гіпермаркети Fozzy продовжують працювати у тих регіонах України, де дозволяє військова обстановка. Покупців просять користуватися безготівковим розрахунком, оплачуючи товари на касі.

У прес-службі Fozzy Group заявили, що із понад 320 супермаркетів  мережі біля 95% з них залишаються відкритими. Там печуть хліб та щодня викладають товари на полицю.

У магазинах “Фора” та “Сільпо” збільшили ліміт зняття готівки з 500 грн до 6 000 грн на один чек. У супермаркетах також є водомати, у яких літр води можна придбати за 1 гривню.

Супермаркети “Сільпо“ та “Фора“ звернулися до своїх покупців під час війни

Щодо магазинів “Траш”, то більшість маркетів також працюють, хоч і за скороченим графіком у межах комендантської години. Усі 9 гіпермаркетів Fozzy по Україні працюють у штатному режимі.Керівництво супермаркетів просить покупців вибирати безготівковий розрахунок під час оплати товарів, адже це безпечніше для всіх.

Інкасатори банків щодня ризикують життям, поповнюючи банкомати готівкою. Зменшивши попит на готівку, українці зменшують ризик їхнього життя та здоров’я. На заправках теж просять розраховуватись безготівково.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *