У столиці презентували посібник з оформлення вивісок – Тільки факти

У столиці презентували посібник з оформлення вивісок

Управління з питань реклами КМДА та КП «Київреклама» розробили та презентували нову методичку з оформлення вивісок. В ній розповідається, які вимоги є відповідно до форматної зони, який текст краще розмістити на вивісці, як вибрати тип конструкції та місце на фасаді.

«Інструкція буде корисною усім, хто планує оформити вивіску та розробити такий дизайн, що не суперечитиме Правилам оформлення вивісок. Приємно, що в столиці стає все більше підприємців, які підтримують естетику міста. У результаті — їм не загрожують демонтажі вивісок, а кияни безперешкодно насолоджуються красою київських будинків та вулиць», — розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Начальниця Управління з питань реклами КМДА Оксана Поліщук зазначила, що публічні послуги мають бути максимально доступними і зрозумілими, та підкреслила актуальність презентованого буклету.

«В ілюстрованій інструкції ми спробували простими словами роз’яснити підприємцям Правила оформлення вивісок. Методичка містить відповіді на найбільш актуальні питання: що можна розмістити на вивісці, а що — ні; чим розрізняються вимоги до вивісок у різних частинах міста; як правильно обрати місце на фасаді; як в один крок оформити документи та заощадити свої кошти», — додала Оксана Поліщук.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *