Українців автоматично переведуть на індивідуальні договори ЖКГ з підвищеними тарифами – Тільки факти

Українців автоматично переведуть на індивідуальні договори ЖКГ з підвищеними тарифами

В Україні підписаний закон про автоматичне переведення всіх жителів приватних і багатоквартирних будинків на індивідуальні договори з постачальниками комунальних послуг. У них будуть включені не тільки тарифи, а й внески за ремонт і обслуговування.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон 1060-IX, згідно з яким з співвласниками приватних або багатоквартирних будинків будуть укладені індивідуальні публічні договори приєднання, якщо до цього часу вони не встигли визначитися з моделями договірних відносин з постачальниками (індивідуальний, колективний, договір з ОСББ як колективним споживачем ).

Споживачі, які раніше підписали колективні договори, оплачують виключно спожиті ресурси за тарифами постачальника. Після автоматичного укладання індивідуальних договорів по ЖКГ, споживачі будуть крім діючих тарифів оплачувати також поточний ремонт та обслуговування внутрішньобудинкових систем, а також внески на заміну і обслуговування загальнобудинкових лічильників.

Українців автоматично переведуть на індивідуальні договори ЖКГ з підвищеними тарифами

Виняток в новому законі складають тільки постачальники газу і електроенергії.Якщо квартирні прилади обліку показали менше, ніж загальдомовий лічильник, то різницю поділять на всі квартири в багатоквартирних будинках. Крім того, якщо в тарифах постачальника тепла закладені кошти на установку лічильників, то в разі самостійної установки, будуть проведені перерахунки і гроші повернуть.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *