Укравтодор зобов’язали виплатити 10 млн євро звинуваченому в поганій роботі китайському підряднику – Тільки факти

Укравтодор зобов’язали виплатити 10 млн євро звинуваченому в поганій роботі китайському підряднику

Державне агентство автомобільних доріг (Укравтодор) зобов’язали виплатити 10,3 млн євро китайській компанії Sinohydro Corporation Limited. Восени Укравтодор розірвав контракт з цим підрядником, викривши його в поганій роботі.

Укравтодор зобов’язали виплатити 10,3 млн євро китайській компанії Sinohydro Corporation Limited, яка оскаржила рішення про розрив контракту в Раді щодо врегулювання суперечок, повідомляє пресслужба Укравтодору. Цю суму Укравтодор інкасував за банківськими гарантіями, які китайська компанія Sinohydro надала відповідно до умов контракту. Укравтодор заявляє про незгоду з таким рішенням і планує оскаржити його в арбітражі.

Контракт з підрядником Sinohydro Укравтодор розірвав у жовтні минулого року. Причиною стало порушення умов контракту, низькі темпи та погана якість робіт. Об’єкт фінансувався за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком. Згідно з умовами контракту, китайська компанія зобов’язалася реконструювати 22 км дороги до червня 2020 року. У відповідь китайський підрядник подав скаргу до Ради з врегулювання суперечок — це орган призначений в межах контракту. Нещодавно стало відомо, що в структурі Укравтодору планують створити акціонерне товариство для фінансування дорожнього будівництва.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *