В ООН відреагували на позбавлення мирного населення води на Донбасі – Тільки факти

В ООН відреагували на позбавлення мирного населення води на Донбасі

Організація об’єднаних націй закликає утриматися від нанесення ударів по критично важливій інфраструктурі водопостачання Донбасу. Раніше терористи позбавили жителів води, здійснивши обстріл.

Як заявив прес-секретар ООН Стефан Дюжаррік, ООН відомо про те, що у вівторок у результаті обстрілу було пошкоджено лінію електропостачання біля головної водонасосної станції Донбасу. В результаті без подачі води залишилися понад 1,1 мільйона жителів п’ятдесяти прилеглих населених пунктів по обидві сторони лінії зіткнення, передає «Голос Америки».

«Хоча сьогодні ремонтні бригади змогли швидко полагодити пошкоджені лінії електропередач, ми повторюємо заклик до всіх учасників не завдавати удари по критично важливій інфраструктурі водопостачання на сході України», – заявив Дюжаррік.

Він нагадав журналістам про те, що в цьому році ООН і її партнерам – гуманітарним організаціям – потрібно витратити 168 мільйонів доларів, щоб допомогти найбіднішим двом мільйонам з 3,4 мільйона жителів на сході України.

Поки ООН отримала тільки 5,5% від цієї суми, сказав Дюжаррік, який також закликав учасників конфлікту надавати повний доступ у вказані райони співробітникам гуманітарних місій.

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *