В Україні подорожчає інтернет: названо цифри і терміни – Тільки факти

В Україні подорожчає інтернет: названо цифри і терміни

Як стверджують експерти, зростання вартості кабелів може викликати подорожчання інтернету для всіх українців, пише GSMarena. Коли ж саме він подорожчає і яку суму українці тепер будуть платити за інтернет? Давайте розбиратися.

Відповідно до недавнього рішення уряду, всі без винятку іноземні виробники і дистриб’ютори продукції повинні будуть додатково оплачувати двадцять три з половиною відсотка від вартості продукції. Про це повідомила прес-служба Міністерства цифрової трансформації. У відомстві, втім, попереджають: це протекціоністське рішення значно сповільнить покриття всієї території нашої країни високошвидкісним інтернетом.

Також серед можливих ризиків був названий дефіцит кабелів, можливість появи на ринку монополій, подорожчання товарів, зростання вартості високошвидкісного інтернету і збільшення навантаження на державний бюджет.

“Введення мита може призвести до зменшення темпів розгортання мережі як фіксованого, так і мобільного інтернету. Український ринок кабельної продукції може стати менш конкурентним, адже нацвиробники … можуть перетворитися в монополістів”, – зазначив заступник міністра цифрової трансформації Олександр Шелест.

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *