В Україні з’явиться жіночий рух, готовий боротися проти гендерної нерівності в оплаті праці – Тільки факти

В Україні з’явиться жіночий рух, готовий боротися проти гендерної нерівності в оплаті праці

У політичній пропрезидентській силі “Слуга народу “анонсували створення руху “Зе!Жінки”, яке буде боротися з ознаками гендерної нерівності в Україні. У їхню програму входитиме як запобігання насильству, так і боротьба з нерівністю в оплаті праці.

Про це повідомив голова партії Олександр Корнієнко, пише пресслужба партії. Корнієнко повідомив, що в русі працюватимуть у напрямку посилення політичної активності жінок України. Нардеп повідомив, що в рамках руху “Зе!Жінки” депутати парламенту та місцевих рад, а також прихильники Партії займатимуться реалізацією національної політики гендерної рівності, зокрема урядової програми “Партнерство Біарріц”, яка була ініційована Оленою Зеленською.

У “Слузі народу” також нагадали, що сьогодні український парламент складається з 20,8% жінок. Таку кількість жінок-політиків було помічено вперше за 30 років незалежності України.

Рух “Зе!Жінки” працюватиме в 5 основних напрямках:

розвиток інклюзивного публічного простору, дружнього до сімей з дітьми та маломобільних груп населення;

навчання дітей принципам рівності чоловіків і жінок в сім’ї, кар’єрі, суспільно-політичного життя;

запобігання насильству;

зменшення розриву в оплаті праці жінок і чоловіків,збільшення можливостей для чоловіків піклуватися про дітей (соціальна відпустка для батька).

ВІД OBLIVKI


От Giraff


ВІД LUCKYADS

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *