Велике підприємство в Харківській області переводить виробництво на «чисті» джерела енергії – Тільки факти

Велике підприємство в Харківській області переводить виробництво на «чисті» джерела енергії

Одне з найбільших підприємств в Харківській області оголосило про старт програми з переведення виробничих потужностей на альтернативні джерела енергії. Яким чином компанія «Філіп Морріс Україна» має намір досягти показника в 100% «чистої» енергії?

Глобальна американська корпорація, яка виробляє сигаретні та тютюнові вироби “Філіп Морріс Інтернешнл», має величезну виробничу базу на території села Докучаєвське в Харківській області.

ПрАТ «Філіп Морріс Україна» планує протягом п’яти років скоротити в половину виробництво пластикового сміття і перевести виробництво на 100 відсотків «чистої» енергії. Про плани «Філіп Морріс Україна» до 2025 року повідомили в Департаменті розвитку промисловості Харківської обласної державної адміністрації.

Велике підприємство в Харківській області переводить виробництво на «чисті» джерела енергії

«Харківська обласна державна адміністрація підтримує рішення підприємств проводити свою діяльність, не завдаючи шкоди природному середовищі та здоров’ю жителів області. Беручи на себе зобов’язання щодо захисту навколишнього середовища, бізнес інвестує в відповідальне виробництво і впроваджує стратегії сталого розвитку регіону», – розповіли в Департаменті розвитку промисловості ХОДА.

Варто відзначити, що підприємству вже вдалося на 11 відсотків скоротити викиди парникових газів, завдяки установці твердопаливного котла, який працює з використанням лушпиння соняшнику. Також було запроваджено проект щодо повторного використання стічних вод, що дозволило «Філіп Морріс Україна» скоротити споживання міської води приблизно на третину.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *