Як розрахувати бюджет прямої праці на майбутній фінансовий рік у BAS – Тільки факти

Як розрахувати бюджет прямої праці на майбутній фінансовий рік у BAS

Прямі витрати на оплату праці – це заробітна плата, що виплачується працівникам за виробництво продукції. Через попит, що росте та падає, вам необхідно скласти бюджет на наступний рік. Зробити це можна завдяки звітам BAS АГРО Бухгалтерія. Це скаже вам, скільки вам потрібно витрачати кожного місяця, та допоможе передбачити, коли вам потрібно найняти або звільнити співробітників.

Цей бюджет також дасть уявлення про витрати на ваш продукт й, отже, про очікуваний прибуток. Бюджет на прямі витрати робочої сили залежить від ваших виробничих очікувань. Після того, як ви дізнаєтеся скільки ви плануєте виробляти, ви можете розрахувати прямі витрати на оплату праці.

Зосередьте всю заробітну плату у вашому виробничому відділі

Складіть усю заробітну плату, яку ви платите за годину, у звітах BAS Бухгалтерія КОРП, а потім поділіть на кількість працівників. Це ваша середня заробітна плата за годину. Наприклад, ви можете виявити, що ваші співробітники заробляють у середньому 12 доларів на годину.

Розрахуйте кількість робочих годин, необхідних для виробництва кожної одиниці продукції

Увімкніть усі відділи, які обробляють продукт під час виробництва. Вам потрібна цифра однієї одиниці.

Приклад: Іграшка вимагає, щоб відділ розкрою, відділ шиття та відділ обробки витратили 0,25 години на одиницю.

Спостерігайте за своїми співробітниками за роботою над продуктами у BAS Бухгалтерія та засікайте час обробки одиниць продукції кожним відділом.

Помножте кількість годин на одиницю продукції на середню вартість години

У прикладі 0,25 години, помножені на 12 доларів на годину, дорівнюють 3 доларам за одиницю. Ваші прямі витрати на робочу силу становитимуть 3 долари за кожну вироблену вами одиницю продукції.

Помножте вартість робочої сили для кожної одиниці на загальну кількість одиниць, які ви плануєте зробити. Наприклад, якщо ви плануєте зробити 100 000 одиниць, ви знаєте, що ваші витрати становитимуть 3 долари США, помножені на 100 000, за загальних прямих витрат на робочу силу у розмірі 300 000 доларів.

Розбийте загальні витрати на оплату праці на щомісячні витрати. На кожен місяць спрогнозуйте скільки одиниць продукції ви плануєте виробляти й помножте її на вартість робочої сили на одиницю продукції. Це покаже вам, скільки грошей вам потрібно витрачати на оплату праці щомісяця фінансового року.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *