“Євросолідарність” вимагає передбачити кошти в бюджеті на розробку вітчизняної вакцини отCovid-19 – Тільки факти

“Євросолідарність” вимагає передбачити кошти в бюджеті на розробку вітчизняної вакцини отCovid-19

У партії “Європейська солідарність” вимагають від уряду передбачити зміни в бюджеті і виділити кошти як на закупівлю патентів на виробництво вже існуючих препаратів, так і на розробку вітчизняної вакцини від Covid-19.

“Ми ще раз вимагаємо скликати засідання РНБО і за участю кращих медиків, лідерів усіх парламентських фракцій розробити план надзвичайних дій з порятунку країни від епідемії. Оскільки Зеленський провалив закупівлю вакцини у провідних світових виробників, а епідеміологи попереджають, що препарати будуть потрібні упродовж декількох років, зокрема, і для повторної вакцинації, слід передбачити зміни в бюджеті як на закупівлю патентів на виробництво вже існуючих препаратів, так і на розробку вітчизняної вакцини, яку Зеленський так само обіцяв”, – йдеться в повідомленні, на сайті партії “Європейська солідарність” у суботу ввечері.

У прес-службі “Євросолідарності” наголосили, що боротьба з коронавірусом повинна показати здатність влади захистити свій народ.

“Боротьба з ковідом не може перетворюватися на піарні розбірки з опозицією. Боротьба з ковідом – це серйозне завдання для влади і тест для неї на спроможність захищати свою країну і свій народ”, – підсумували в “Європейській солідарності”.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *