Заарештований український режисер пообіцяв боротися з «гнітом» Путіна – Тільки факти

Заарештований український режисер пообіцяв боротися з «гнітом» Путіна

Український режисер Євген Лавренчук, заарештований 17 грудня в Італії на прохання Росії, пообіцяв продовжувати боротьбу з “утиском” уряду президента РФ Володимира Путіна. Наразі він перебуває у СІЗО Неаполя.

Про це повідомляє британське видання The Guardian.

39-річний Євген Лавренчук затриманий у Неаполі за міжнародним ордером на арешт, виданим 17 грудня. Росія домагається його екстрадиції за фінансові злочини, нібито скоєні, коли він був директором Польського театру в Москві. Лавренчук виїхав з Росії в Україну в 2014 році на знак протесту проти анексії Росією Криму.

У апеляційному суді в Неаполі Лавренчук заявив, що його переслідує Росія за публічне висловлення своєї незгоди. Він стверджував, що переслідування призвело до того, що його побили біля Одеського театру опери та балету, де він був режисером, у грудні 2020 року. Він відмовився від екстрадиції, сказавши, що боїться бути “підданим дискримінації”.

Лавренчука тримають у в’язниці Поджореале в Неаполі, де цього тижня його відвідав Франческо Еміліо Борреллі, регіональний радник партії “Європа Верде”.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *