Зеленський хоче перелік реформ, які відкриють Києву двері до НАТО – Тільки факти

Зеленський хоче перелік реформ, які відкриють Києву двері до НАТО

Час почати втілювати в життя політичне рішення Бухарестського саміту НАТО про майбутнє членство України в організації, вважає Володимир Зеленський.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна хоче отримати вичерпний перелік реформ, виконання яких дасть змогу перейти до наступного етапу інтеграції з НАТО.

“Згоден, що ключ до позитивного вирішення наших євроатлантичних прагнень – це насамперед успіх наших реформ. І ми й надалі робитимемо все, щоб прискорити темп реформ, зокрема в рамках виконання річних національних програм під егідою комісії Україна-НАТО. Але вже сьогодні ми хотіли б отримати вичерпний перелік реформ, виконання яких дасть змогу перейти до наступного етапу нашої інтеграції з Альянсом”, – заявив Зеленський у середу, 7 липня, під час 4-ї Міжнародної конференції з питань реформ в Україні, яка відбувається у Вільнюсі.

Зеленський наголосив, що “має на увазі узгоджені НАТО критерії або “маркери”, за якими надалі оцінюватиметься успішність реформ в Україні та її готовність до членства”. Президент України також додав, що хотів би, щоб “за важливими сигналами Альянсу до України не був втрачений ключовий аспект”. “А саме – через 13 років після Бухарестського саміту НАТО треба завершити період невизначеності й почати втілювати в життя підтверджене політичне рішення про майбутнє членство України в НАТО”, – зауважив.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *