Чому не можна лягати спати з мокрою головою: аквадискотека для небезпечного грибка – Тільки факти

Чому не можна лягати спати з мокрою головою: аквадискотека для небезпечного грибка

Такий сон може спричинити серйозні неприємності.

Не надто хороша новина з’явилася для тих, хто любить економити час, вкладаючись спати з мокрим волоссям. Виявляється, це може спричинити серйозні неприємності.

Блогер під ніком timbosliceofficial розповів у TikTok, до чого може призвести сон з мокрим волоссям. І гніздо на голові зранку – це далеко не найбільша проблема.

Можлива застуда після такого сну, якою багатьох лякали наші бабусі – це також лише квіточки за словами блогера.

Блогер timbosliceofficial, скріншот з відео

Виявляється, існують більш вагомі причини для того, щоб використовувати фен щоразу, коли виникне бажання прилягти поспати після душу. Блогер записав відео, у якому детально розповів що відбувається на подушці й на шкірі голови в такому випадку.

За його словами, звичка засинати з вологим волоссям може привести до грибка шкіри голови – і це в кращому випадку. А в гіршому – до повної втрати волосся. Він пояснює це тим, що під час сну мокре волосся перебуває на подушці протягом довгих годин. Своєю чергою вологе середовище є ідеальним місцем для утворення бактерій.

“Суміш вологи та змертвілої шкіри голови створює сприятливу атмосферу для бактерій типу стригучого лишаю, який дуже заразний і може привести до втрати волосся.”, – пояснив він.https://www.youtube.com/embed/NAGxUxHeG9c


От Giraff


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *