Міністр Ткаченко розповів, як просуватимуть медіаграмотність серед школярів і студентів – Тільки факти

Міністр Ткаченко розповів, як просуватимуть медіаграмотність серед школярів і студентів

Міністерство культури та інформаційної політики спільно з освітянами та громадськими організаціями працює над просуванням медіаграмотності серед школярів і студентів, заявив в інтерв’ю Радіо Свобода очільник відомства Олександр Ткаченко.

«У нас є багато стейкхолдерів, з якими ми працюємо разом. З IREX, з багатьма іншими громадськими організаціями, які вже мають суттєві досягнення в цій площині. Але ми додаємо до цієї активності. Створюємо онлайн-платформу з медіаграмотності, разом з різними громадськими організаціями запускаємо конкурс щодо дитячої книжки з приводу медіаграмотності. Будемо спільно з «Інтерньюзом» робити певні грантові програми.

І в невеликих містах і селищах організовувати курси медіаграмотності. Тобто наше завдання – усіх стейкхолдерів, я про це говорив з колегою Шкарлетом (міністром освіти – ред.), так само як і з колегами з громадських організацій, які вже мають напрацювання, запустити певні програми медіаграмотності, у тому числі у школах, і в університетах», – сказав Ткаченко.

ВІД OBLIVKI


От Giraff


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *