У ГРОМАДАХ ПІДВИЩУЄТЬСЯ ЯКІСТЬ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ – Тільки факти

У ГРОМАДАХ ПІДВИЩУЄТЬСЯ ЯКІСТЬ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

У 1430 або 99% територіальних громад організовано фронт-офіси, в яких проводиться прийом мешканців з питань соціального захисту населення. Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства соціальної політики України. Загалом у фронт-офісах 1430 ТГ надають послуги близько 13,5 тис. спеціалістів.

Підвищення якості надання соціальних виплат і послуг та ефективності їх адміністрування у територіальних громадах відбувається у тому числі завдяки наданню їм комп’ютерного обладнання в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», який реалізується Мінсоцполітики за сприяння Світового банку.

Протягом 2018-2021 років Міністерство соціальної політики України надало технічне оснащення 749 територіальним громадам для підвищення їх спроможності щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення і захисту прав дітей. Це дозволило впровадити електронні сервіси під час прийому документів і заяв мешканців громад, зокрема, для надання адміністративних послуг соціального характеру з використанням ПК «Соціальна громада».

У наступному році Мінсоцполітики планує завершити технічне оснащення працівників решти територіальних громад. Всього буде оснащено комп’ютерним обладнанням 7600 робочих місць.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *