Українці молодші за 60 років зможуть купувати ліки за “тисячу Зеленського“, але є одна умова – Тільки факти

Українці молодші за 60 років зможуть купувати ліки за “тисячу Зеленського“, але є одна умова

Щепленим українцям з 24 січня дозволили купувати в аптеках ліки за “ковідну тисячу”. Проте, йшлося лише про громадян віком від 60 років. Наразі державну програму хочуть розширити, та дозволити вакцинованим людям з інвалідністю першої групи також витрачати “1000 грн за вакцинацію” на ліки.

В даний час над розширенням програми “єПідтримка” вже працюють Мінсоцполітики та Мінцифри. Анонсується, що в майбутньому дія програми буде поширена і на інші групи населення. При цьому вік значення не матиме.

Витратити 1000 гривень на ліки можна як у звичайних аптеках, так і через інтернет-сайти. У рахунок беруться будь-які препарати, як і ті, що видають за рецептом, і без нього.При цьому на “ковідну тисячу” не можна буде купити дієтичні добавки, медичні прилади (інгалятори, тонометри тощо) та косметичні засоби.

Українці молодші за 60 років зможуть купувати ліки за “тисячу Зеленського“, але є одна умова

Банки перевірятимуть вік людини у момент проведення платежу. На сьогоднішній день головне, щоб на момент покупки ліки вам уже виповнилося 60 років, а також був “зелений” COVID-сертифікат в “Дії”.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *