Олександра Корнієнка обрали першим віцеспікером Верховної Ради – Тільки факти

Олександра Корнієнка обрали першим віцеспікером Верховної Ради

За призначення Олександра Корнієнка віцеспікером проголосували 256 народних депутатів. До парламентської роботи заступник голови фракції “Слуга народу” працював концертним директором.

Верховна Рада України на засіданні у вівторок, 19 жовтня, обрала голову партії “Слуга народу” й заступника голови однойменної фракції Олександра Корнієнка першим заступником спікера парламенту. За його кандидатуру проголосували 256 народних депутатів, передає агенція “Українські новини”.

До цього призначення Корнієнко був членом комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. До команди президента Володимира Зеленського він приєднався 2018 року, координуючи спостерігачів від “ЗеКоманди” і наповнення виборчих комісій. До парламенту Корнієнко пройшов під сьомим номером у виборчому списку партії.

Перш ніж розпочати політичну діяльність, Олександр Корнієнко працював, зокрема, концертним директором і менеджером української рок-групи “Крихітка”, виконавчим продюсером творчого об’єднання “Остання барикада”.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *