США ніколи не визнають Крим російським, – президент Джо Байден – Тільки факти

США ніколи не визнають Крим російським, – президент Джо Байден

Білий дім оприлюднив офіційну заяву президента Джо Байдена в День опору окупації Криму. Байден заявив, що США ніколи не визнають анексію Криму, Крим – це Україна, підкреслив президент США.

США продовжать підтримку України в конфлікті з Росією. Про це йдеться в заяві президента США Джо Байдена на сайті Білого дому, оприлюдненій напередодні. У заяві нагадується, що рівно сім років тому Росія порушила міжнародне право і вдерлась до Криму, порушивши суверенітет і територіальну цілісність України.

“США продовжують підтримувати Україну і її союзників сьогодні, як і з самого початку цього конфлікту. В цю похмуру річницю ми підтверджуємо просту істину: Крим – це Україна. І ми будемо разом з Україною протистояти агресивним діям Росії. Ми продовжимо роботу щодо залучення Росії до відповідальності за її зловживання та агресію в Україні”, – йдеться в заяві Байдена.

Глава Білого дому також зазначив, що США продовжать вшановувати пам’ять Революції гідності, в якій український народ зіткнувся “з вогнем снайперів і силовиків на Майдані”, вимагаючи нового початку для своєї країни.


От Giraff


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *