Ірина Білик показала, як виглядала 30 років тому без пластики – Тільки факти

Ірина Білик показала, як виглядала 30 років тому без пластики

Відома українська співачка Ірина Білик вирішила показати, якою була 30 років тому. В Instagram-stories знаменитість опублікувала архівне фото з газети. За словами жінки, таку світлину їй надіслали підписники.

Також Ірина Білик продемонструвала своє інтерв’ю 30-річної давності. Колись співачка мала зовсім інший вигляд. На світлині з газети вона позує з пишною зачіскою та у блискучій сорочці.

В інтерв’ю Ірина Білик розповіла про перший касетний альбом, який називався “Кувала зозуля”. Він складався лише з десяти пісень. Також в інтерв’ю жінка дала відповідь на дуже цікаве запитання. Вона розповіла, що найголовнішим вважає у творчості.

За словами Ірини Білик, виконавиця впевнена, що ні в якому разі не потрібно повторювати чужий стиль творчості. Кожна відома людина повинна бути індивідуальністю й відрізнятись від інших. Цього правила Ірина Білик дотримується і до сьогодні.

Кумири оцінили архівний кадр виконавиці й засипали її приємними словами. Вони повідомили, що 30 років тому зірка мала чудовий вигляд.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *