“Я покинула все“: як дочка Олі Полякової відсвяткувала 17-річчя за умов війни – Тільки факти

“Я покинула все“: як дочка Олі Полякової відсвяткувала 17-річчя за умов війни

Вчора, 2 березня, доньці Олі Полякової виповнилося 17 років. Замість того, щоб відсвяткувати день народження у колі своїх друзів, рідних та близьких, дівчинці-підлітку разом зі своєю родиною довелося тікати з-під обстрілів, градів та пострілів, які обрушили на Київ російські війська.

В особистому обліковому записі в Інстаграм Маша Полякова опублікувала два своїх фото, відзначивши:

“Цей день народження особливий я покинула все: свій будинок, друзів, групу і навіть собаку (ми тікали з квартири, а вона була на дачі, а туди їхати було небезпечно) і це може звучати як сумний пост, але ні, бачачи, як самовіддано бореться наша українська армія, як люди згуртувалися, як усі допомагають один одному, я знаю, що ми обов’язково переможемо, тому що правда на нашому боці, тому що ми на Нашій Землі і я незабаром відсвяткую свій день Народження зі своїми близькими друзями і собакою”.

Зіркова матуся Оля Полякова також привітала свою доньку у соціальних мережах, навіть спробувавши знайти щось позитивне (якщо можна так сказати).

“Так вийшло, що ти на особистому досвіді, на порозі 17-річчя, не з чуток дізналася, що таке війна! Справжня, безжальна, з руйнуваннями і жертвами… Чи станеш ти сильнішою, чи станеш ти сміливішою? Так! Чи станеш ти дорослішою? Безперечно… шкода що такою ціною, але Люба моя, ти станеш ще й добрішою, жертовнішою, емпатичнішою, що відчуває чужий біль, і готовою допомогти тим, хто відчуває труднощі, бачачи як твоя країна і люди в ній допомагають один одному і захищають свою землю! Безумовно, йе зробить тебе прекрасною людиною! Чи ти будеш сильніше любити свою батьківщину і свій народ? Однозначно! А ми з татом і Алісою, будемо ще сильніше любити тебе, бо за ці 7 днів, ми всі зрозуміли, що немає нічого ціннішого, ніж ми один у одного!!!!Будь здорова і щаслива моя дівчинка!І нехай буде СВІТ!!!!!!”


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *