Здійснили мрію: Катя Осадча та Юрій Горбунов зробили синові розкішний подарунок на день народження – Тільки факти

Здійснили мрію: Катя Осадча та Юрій Горбунов зробили синові розкішний подарунок на день народження

Катя Осадча та Юрій Горбунов кілька днів тому відсвяткували 5-й день народження свого старшого спільного сина. Хлопчик отримав багато вражень у цей день, а також від батьків розкішний подарунок, про який давно мріяв, та й мама з татом чудово провели час.

В особистому обліковому записі в Інстаграм незмінна ведуча програми “Світське життя” поділилася відеороликом, розповівши про те, що разом із чоловіком подарувала синові політ на вертольоті.

Зіркове сімейство орендувало для прогулянки на висоті пташиного польоту над Києвом повітряне судно з місткістю до трьох людей. Згідно з інформацією на сайті компанії з вертолітних прогулянок у столиці, 15-хвилинна подорож коштуватиме майже 600 доларів (близько 17 тисяч гривень). Про те, скільки насолоджувалися польотом Катя Осадча та Юрій Горбунов із сином, невідомо, але з огляду на вік дитини, навряд чи довше за вказаний час.

“Іван мріяв політати на гелікоптері і до дня народження мрія здійснилася!….Здійснили мрію Івасика – політ на гелікоптері – сюрпризи до дня народження продовжуються…. Київ з висоти такий гарний!” – зазначила Катя Осадча у публікаціях.

Здійснили мрію: Катя Осадча та Юрій Горбунов зробили синові розкішний подарунок на день народження

Зважаючи на емоції, які відчував Юрій Горбунов, цей політ став подарунком і для нього самого.Для прогулянки над містом зіркова матуся обрала стильне та зручне вбрання. Вона зупинилася на синіх широких джинсах, білосніжних кросівках, світлому світшоті, стьобаній коричневій куртці та кепці.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *