Олімпійські ігри у Токіо можуть скасувати в останній момент – Тільки факти

Олімпійські ігри у Токіо можуть скасувати в останній момент

Сьогодні, 20 липня Глава оргкомітету Олімпійських ігор-2020 у Токіо заявив, що Олімпіада може бути скасована навіть в останню хвилину перед початком ігор, оскільки усе більше спортсменів отримали позитивний результат на COVID-19, а головні спонсори змагань відмовилися від присутності на церемонії відкриття, яка має відбутися вже 23 липня.

Про це повідомляє CNBC.

Так, під час пресконференції Глава оргкомітету Токіо-2020 Тоширо Муто заявив, що рішення про скасування змагань буде прийматися з огляду на кількість інфікованих коронавірусом та додав, що за необхідності, готовий зв’язуватися з іншими організаторами Олімпійських ігор, аби обговорити це питання. Йдеться про п’ятисторонні перемовини, які скличуть у випадку подальшого зростання кількості інфікованих серед учасників та організаторів ігор у Токіо.

“Ми не можемо передбачити, що буде з кількістю хворих на коронавірус. Отож, ми продовжимо обговорення, якщо буде зафіксовано сплеск випадків. На цей момент кількість випадків коронавірусу може збільшуватися, а може й зменшуватися, тому ми будемо думати про те, що нам робити в разі виникнення такої ситуації”, – сказав Муто.

У Олімпійських ігор з’явиться нове гасло: що воно означає

Між тим, зазначається, що кількість зафіксованих випадків Covid-19 в Токіо зростає, і ігри, відкладені минулого року через пандемію, пройдуть без глядачів. Також цього місяця влада Японії вирішила, що спортсмени будуть змагатися на порожніх майданчиках, щоб мінімізувати ризики для здоров’я.

З 1 по 20 липня в Японії було зареєстровано 67 випадків зараження COVID-19 серед осіб, акредитованих для участі в Олімпійських іграх.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *