Спортсмен провів мовчазний протест на Олімпіаді-2022 у Пекіні: “Ні війні в Україні” – Тільки факти

Спортсмен провів мовчазний протест на Олімпіаді-2022 у Пекіні: “Ні війні в Україні”

Український скелетоніст закликав усіх звернути увагу на складну ситуацію в рідній країні під загрозою дискваліфікації.

Український скелетоніст Владислав Гераскевич, який виступає за національну збірну, влаштував мовчазну акцію протесту на Олімпіаді в Пекіні.

Закінчивши свій виступ по скелотону, атлет пройшов повз телекамеру і показав глядачам актуальне звернення, на якому англійською мовою було написано “Ні війні в Україні”. Як відомо, на Олімпіаді заборонений будь-який прояв політичної позиції, за це навіть загрожує дискваліфікація, але це зовсім не налякало українського атлета.

Владислав Гераскевич, скріншот з відео

“Все нормально було. Нас підтримали. Це моя позиція. Ніяка нормальна людина не хоче війни. Я теж нормальна людина, я не хочу війни в своїй країні, хочу мир над головою. Не хочу, щоб люди загинули через війну”, – сказав Гераскевич в ефірі UA: Перший.

Його вчинок привернув велику увагу не тільки українських ЗМІ, а й іноземних. Безумовно, сміливість юного атлета дуже вражає, тому всі хотіли дізнатися подробиці його мовчазного пікету.

На Олімпіаді-2022 пройшов другий день змагань з чоловічого скелетону, в якому учасники виступили в третьому заїзді, що визначає топ-20 кращих фіналістів. За результатами четвертого заїзду Гераскевич посів 18 місце.https://5c9286d0eaf27ea0b41dd2e20823871e.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-38/html/container.html

Владислав Гераскевич

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *