Українські гімнасти провалили змагання на Олімпійських Іграх – Тільки факти

Українські гімнасти провалили змагання на Олімпійських Іграх

Збірна України зі спортивної гімнастики посіла тільки сьоме місце в фіналі командних змагань на Олімпіаді-2020. Українським гімнастам дуже не вистачало лідера Олега Верняєва.

Олімпійський чемпіон Ігор в Ріо-2016 Олег Верняєв був відсторонений від змагання у Токіо через допінг. За відсутності Верняєва українську команду на Олімпіаді-2020 представляли Ігор Радівілов, Петро Пахнюк, Євген Юденков і Ілля Ковтун. Але поборотися за медалі у такому складі українці не змогли. У командному змаганні спортсмени змагаються у вправах на коні, кільцях, паралельних брусах, перекладині, опорному стрибку і у вільних вправах. Золоті медалі дісталися команді РОК, срібло у Японії, а бронзу завоювала команда Китаю, повідомляє “Сьогодні”.

ASPI news писало, що у гімнаста Олега Верняєва, який повинен був представляти Україну на XXXII Олімпійських іграх Токіо-2020, виявили в організмі “Російський” допінг. Спортсмена дискваліфікували на чотири роки. Раніше повідомлялося, що Росія не братиме участі в Олімпіаді та чемпіонатах світу два роки. Спортивний арбітражний суд (CAS) розглянув справу щодо масштабного використання допінгу.

ВІД OBLIVKI


От Giraff


ВІД LUCKYADS

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *