Коронавірус: в Україні не залишилося “червоних” областей – Тільки факти

Коронавірус: в Україні не залишилося “червоних” областей

В Україні всі області вивели в “червоної зони” карантину.

Державна комісія вирішила скасувати з 8 травня “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Сумської області.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) у п’ятницю, 7 травня, ухвалила рішення про запровадження в Сумській області з 8 травня “жовтого” рівня епідемічної небезпеки. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов за підсумками засідання комісії.

Таким чином, в Україні більше не залишається областей з “червоним” рівнем епіднебезпеки – Сумщина була останньою областю, що перебувала у “червоній зоні”. З 6 травня “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 скасували на території Харківської, Хмельницької та Чернігівської областей, а з 7 травня – на території Запорізької та Полтавської областей.

За період з 26 лютого по 7 травня “червоні” рівні епідемічної небезпеки запроваджували в 14 областях та Києві. За словами заступника міністра охорони здоров’я, головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, завдяки адаптивному карантину ще 10 областей змогли пройти цей період без жорстких обмежень “червоного” рівня.

ВІД OBLIVKI


От Giraff


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *