Коронавірус в Україні: Закарпаття вивели з “червоної” зони – Тільки факти

Коронавірус в Україні: Закарпаття вивели з “червоної” зони

Починаючи з 11 квітня Закарпатська область переходить у “жовту” зону, повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) на позачерговому засіданні в суботу вивела Закарпатську область із “червоної” зони епідемічної небезпеки. Про це в суботу, 10 квітня, повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

В лікарні для хворих коронавірусом “За результатами Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 11 квітня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області та застосувати (…) обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “жовтого” рівня епідемічної небезпеки”, – написав Немчінов у Telegram-каналі.

Станом на 9 квітня в Закарпатській області було зафіксовано 225 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, а за весь час епідемії – 57 436. “Червоний” рівень епідемічної небезпеки діяв на Закарпатті з 8 березня.


От Giraff


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *