Кулеба назвав дві умови для примирення України з Росією – Тільки факти

Кулеба назвав дві умови для примирення України з Росією

Примирення Росії та України можливе, якщо наступник президента РФ Володимира Путіна деокупує Крим і Донбас й схилить голову перед пам’ятником жертвам російської агресії проти України.

Таку думку висловив на телеканалі “Україна 24” міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Росія завжди залишиться нашим сусідом. Ті процеси, які запустив Путін, не лише агресією проти України, а і розкручуванням антиукраїнської істерії в російському суспільстві, будуть довготривалими й матимуть наслідки.

Тому навіть після відходу Путіна від влади я не очікую миттєвої нормалізації відносин чи навіть появи одразу можливості для розмови. Треба буде дивитись, хто буде новим керівником Росії, якою буде його чи її політична позиція щодо України”, – зазначив глава МЗС.

Водночас Кулеба вважає, що треба “бути оптимістами й вірити, що колись ці відносини між Україною і Росією нормалізуються”.

“Я знаю навіть, коли це відбудеться – коли Росія деокупує наші території, і коли під час візиту до України новий лідер Росії схилить голову перед пам’ятником жертвам російської агресії проти України. Такий досвід був у Німеччини та Франції”, – пояснив міністр.

ВІД OBLIVKI


От Giraff


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *