РНБО зняла санкції з двох росіян і найбільшого виробника соди в РФ – Тільки факти

РНБО зняла санкції з двох росіян і найбільшого виробника соди в РФ

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) від 23 березня про застосування та скасування санкцій. Зокрема, цим рішенням виключили із санкційного списку двох російських бізнесменів та одну компанію з Росії. Указ від 23 березня оприлюднений на сайті глави держави.

Із санкційного списку фізичних осіб достроково вилучили двох російських бізнесменів, колишніх власників російського «Промсвязьбанку» – братів Олега і Дмитра Ананьєвих. Вони стали фігурантами санкцій (номери 742 та 743 у списку) у березні 2019 року. Обмеження проти них були введені терміном на три роки.

Крім того, з санкційного списку юридичних осіб виключили «Башкірську содову компанію», яку у російських ЗМІ називають найбільшим виробником соди в Росії. Компанія потрапила до списку санкцій (номер 154) у травні торік – теж терміном на три роки.

Причини виключення їх із санкційних списків наразі не уточнюються.

Зазначимо, що цим же ж рішенням РНБО у дію введені санкції щодо російських силовиків та пропагандистських сайтів. Зокрема, під санкції потрапили 81 російська компанія (переважно пропагандистські ЗМІ), 23 громадян РФ та 3 французів. Останні – депутати Європарламенту, які незаконно відвідали окупований Крим в 2020 році. Під санкції також потрапили заступники голови російського МВС, керівник служби контррозвідки РФ, начальник Головного управління з питань міграції РФ, інші чиновники МВС і міграційної служби, заступник міністра праці, керівники ФСБ, члени Ради федерації Федеральних зборів.

ВІД OBLIVKI


От Giraff


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *